כיצד בוחרים חברת הסעות נכים אמינה ומקצועית
 
בישראל, מצויים היום עשרות אלפי נכים המרותקים לכיסאות גלגלים, או שכאלה שאינם יכולים להשתמש בתחבורה הציבורית כדי להגיע ממקום למקום. כדי שהם יוכלו להגיע למקומות שונים, נכים רבים פונים לשירותיה של חברת הסעות נכים רחובות, המספקת לנכים, שירותי הסעה מתאימים ליעדים שונים. חברות הסעות פרטיות שונות מעניקות מגוון של שירותי הסעה לנכים.חברת הסעות נכים רחובות 
חברת הסעות נכים רחובות אמינה ומקצועית

בחירת חברת הסעות נכים רחובות אינה בחירה שנעשית בקלות. כדי למצוא חברה מקצועית ואמינה, אתם צריכים לבחון מספר חברות המציעות את שירותיהן, לפי פרמטרים שחשובים לכם, כלקוחות.

בגלל מוגבלותם של נכים רבים, לא תמיד הם יכולים להיעזר בשירותיה של התחבורה הציבורית. במקרים רבים, היא אף אינה ערוכה מבחינת תשתיות להעניק שירותי הסעה מתאימים לנכים על כסאות גלגלים, או כאלה, שאינם יכולים לעלות או לרדת במדרגות בכוחות עצמם. ולכן, בשנים האחרונות אנחנו רואים חברות הסעה פרטיות המעניקות שירותי הסעה לנכים במתכונות המתאימות לצרכיהם.
 
כיצד בוחרים חברת הסעות נכים רחובות איכותית

חברת הסעות נכים רחובות המעניקה שירותי הסעה יומיים לנכים, מסיעה אותם למקומות שונים, למשל, לעמותות, למקומות עבודה, למוסדות חינוך, לבדיקות רפואיות בקופות או בבתי חולים, וגם, לטיולים לנכים.
ישנן חברות הסעות המעניקות רק סוג אחד של הסעות, כמו למשל, הסעות לטיולי נכים. מנגד ישנן חברות הסעה, המעניקות מגוון של שירותי הסעה לנכים ומספקות לנוסעיהן שירותי הסעה ללא תחליף.
כשצריכים לבחור חברת הסעות נכים רחובות אמינה ומקצועית, חשוב לבדוק אילו כלי רכב נמצאים ברשותה של החברה. למשל, האם כלי הרכב מתאימים לצרכים המוגדרים של נוסעים בעלי צרכים מיוחדים. כשמדובר בהסעות של נכים, במרבית המקרים, מדובר באנשים המרותקים לכיסאות גלגלים. במקרים אלה, כלי הרכב יצטרכו להיות מצוידים במעלון, שיאפשר את כניסתם ויציאתם של הנכים המרותקים לכיסאות הגלגלים.
 
חברת ההסעות של ז'ק יולזרי מעניקה שירותי הסעות שונים כבר למעלה מ-40 שנה.
בין היתר, החברה מעניקה שירותי הסעות מגוונים לנכים, בכלי רכב איכותיים המתאימים לצרכיהם המיוחדים של נכים על כיסאות גלגלים.

לפרטים והזמת נסיעה

מלאו פרטיכם וניצגו
יצור עמכם קשר בהקדם:

בין לקוחותינו:

ובנוסף: משרד הבטחון | עידן חדש בתיירות | אופק חדש | פנאי וקהילה | שורשים | החוויה הישראלית | עיריות | קיבוצים | מועצות אזוריות רבות בכל הארץ.

חברת הסעות נכים רחובות

 
sales@yulzari.co.il ז'ק יולזרי  - להצעה מיידית חייגו: 072-33-80-735  פקס: 09-9237028  דוא"ל