ז'ק יולזרי זה הנסיעה הבטוחה
 
אם אתם צריכים לשים את מבטחכם בחברת הסעות טובה ואחראית כלפי לקוחותיה, ז'ק יולזרי זו התשובה עבורכם. תחום הסעות שבמיוחד חשובים בו האחריות והמוניטין האמין של החברה זה תחום הסעות נכים. רכב להסעת נכים בבת ים שיכלול את כל האיבזורים שצריכים להכיל רכבים להסעת נכים תוכלו למצוא אצל ז'ק יולזרי ותהיו בטוחים תמיד שתקבלו את השירות הטוב ביותר.רכב להסעת נכים בת ים 
איכות השירות אצל ז'ק יולזרי

חברת ההסעות ז'ק יולזרי מציעה בין היתר פיתרונות הסעה לנכים, שכוללים את הרכבים הבטוחים ביותר שמאובזרים בציוד הנדרש. הנגישות והבטיחות בחברת ז'ק יולזרי היא חשובה ביותר ועומדת תמיד בראש, בייחוד כשמדובר בהסעות נכים. רכב להסעת נכים של ז'ק יולזרי פועל בכל רחבי הארץ וגם בבת ים תוכלו לאתר את השירות המוצלח. חברת ז'ק יולזרי מתגאה בכל רכב להסעת נכים בת ים, כיוון שרכבי החברה והן הנהגים שלה עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקשור לנגישות עבור כל חלקי האוכלוסייה ובטיחות מקסימאלית.
 
נגישות מלאה לנכים

רכב להסעת נכים בת ים הוא הפיתרון שז'ק יולזרי מציעים לאוכלוסיית בעלי הנכויות והם המובילים בתחום הנגישות. רכב להסעת נכים בת ים של חברת ז'ק יולזרי מצויד בחגורות בטיחות ובמתקן עלייה בטוח לרכב עם כסאות גלגלים. איכות השירות והנגישות לא תותיר מקום לספק כי חברת ז'ק יולזרי היא מספר אחת בתחום. רכב להסעת נכים בת ים יוכל להיות מוכן לשירותכם בכל עת ובמחיר שאין לו כל תחרות. רכב להסעות נכים של חברת ז'ק יולזרי קיים בכמה גדלים כך שתוכלו להתאים את גודל הרכב לגודל הקבוצה. הנהגים של חברת ז'ק יולזרי תמיד יתנו יד לאוכלוסיית הנכים שברכבם ויסיעו אותה בבטחה לכל מקום נדרש.
 
כל נהג אצל ז'ק יולזרי כפוף למוניטין הטוב שהחברה צברה במשך שנים רבות ותמיד ייתן את השירות הטוב ביותר מכל הלב. אצל ז'ק יולזרי, חברת הסעות שמציעה פיתרונות הסעה יצירתיים ונרחבים לכל מצב, תמיד תוכלו לאתר את מה שאתם מחפשים וכמובן גם רכב להסעת נכים בת ים.

לפרטים והזמת נסיעה

מלאו פרטיכם וניצגו
יצור עמכם קשר בהקדם:

בין לקוחותינו:

ובנוסף: משרד הבטחון | עידן חדש בתיירות | אופק חדש | פנאי וקהילה | שורשים | החוויה הישראלית | עיריות | קיבוצים | מועצות אזוריות רבות בכל הארץ.

רכב להסעת נכים בת ים

 
sales@yulzari.co.il ז'ק יולזרי  - להצעה מיידית חייגו: 072-33-80-735  פקס: 09-9237028  דוא"ל